Last Posts

ULTRAS PARTIZONI
FK.PARTIZONI.1946
REDBOYS

Sponsor Links


Tags

HISTORIA E NJE LEGJENDE, GJITHCKA MBI DEMAT E KUQ, ALBANIAN FANS

25 Dec 2007
GRUPI ULTRAS PARTIZONI ME I MADHI NE SHQIPERI. "Demat e Kuq" eshte nje iniciative per te regjistruar te gjithe tifozet e Partizanit, kudo qe ata jetojne, qofte brenda apo jashte kufijve te Shqiperise. Edhepse Partizani eshte skuader nga kryeqyteti shqiptar, kjo nuk do te thote se nuk ka tifoze edhe ne vise te tjera te Shqiperise dhe jashte saj, kudo ku jetojne shqiptare. "Demat e Kuq" ka si qellim qe te identofikoje te gjithe tifozet e Partizanit dhe ne nje te ardhme te afert ne bashkpunim me ta te krijoje klube tifozesh, ne te gjitha qytetet e Shqiperise. Andaj ftojme te gjithe ata qe e ndjejne veten tifoz te PARTIZANIT, te gjithe ata qe u rreh zemra per Kampionet e Kuq. Atehere regjistrohu menjehere tek "DEMAT E KUQ". Na dergoni...
25 Dec 2007
--PROFILI I DEMAVE TE KUQ-------------------------------------------------------------------- EMRI-FK.PARTIZANI.............QYTETI-TIRANE -------------------------------------------------------------------------------- NGYRA E FANELLES................EKUQE -------------------------------------------------------------------------------- PSEUDONIMI...........DEMAT E KUQ -------------------------------------------------------------------------------- VITI I FORMIMIT.....1946 TROFE.....? EKIPI I PARTIZANIT KA FITUAR 15 HERE KAMPIONATIN KOMBETAR .15HERE KUPEN E SHQIPERIS,2HERE SUPERKUPEN.FITUES I 2MEDALJEVE TE ARGJENDA NE HANOI 63 DHE LAJCPING 58.TROFEU ME I RENDESISHEM ESHTE FITIMI I KUPES SE BALLKANIT NE VITIN 1970 FITUES I KUPES SEZON...


25 Dec 2007
ULTRAS PARTIZONI